Wymiana i zwroty

ZWROT

Każdy z Was może czuć się swobodnie robiąc zakupy w naszym sklepie, informujemy, że każdy klient ma prawo odstąpić od umowy i może zwrócić zakupione produkty bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Poinformuj nas telefonicznie bądź mailowo o chęci dokonania zwrotu, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji w jaki sposób najszybciej możesz otrzymać od nas zwrot poniesionych kosztów.

 


 

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru na adres naszego sklepu w stanie identycznym w jakim został doręczony, tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania, odesłany w oryginalnym opakowaniu oraz ze wszystkimi elementami z jakimi został dostarczony. (oryginalne metki, paragon, faktura, itp.)

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Kupujący. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

Do zwracanego przedmiotu prosimy dołączyć pisemne oświadczenie z własnoręcznym podpisem. (FORMULARZ ZWROTU do pobrania w dole strony) po wcześniejszym kontakcie z nami możesz go również otrzymać drogą mailową.

Gwarantujemy zwrot wartości zakupionych towarów. Kwota zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Pakując zwracany towar prosimy nie oklejać taśmą bezpośrednio pudełka ponieważ przy jej ściąganiu ulega ono zniszczeniu.

Niedostosowanie się do w/w warunków zwrotu może być podstawą do jego nieuwzględnienia.

 

formularz zwrotu 

 

WYMIANA

 

W przypadku chęci wymiany zakupionego u nas produktu na inny model, kolor lub rozmiar zastosowanie ma procedura ZWROT-u. Należy wtedy odesłać do nas zakupiony towar (z formularzem zwrotu), a właściwy raz jeszcze zakupić.

Jedynie ponowne dokonanie zakupu zapewni rezerwację właściwego produktu i będzie gwarancją jego otrzymania.

Każde z zamówień prosimy traktować osobno tzn. za nowo złożone zawsze oczekujemy wpłaty, a za odsyłane zawsze dokonujemy zwrotu. Nie przeksięgowujemy zamówień opłaconych (zwracanych) na poczet zamówień nowo złożonych (zarezerwowanych).

Kwotę za zwracane przedmioty przelewamy natychmiast po ich otrzymaniu na podane w formularzu konto bankowe.

Towar należy odesłać na nasz adres wraz z dokładnie wypełnionym formularzem zwrotu oraz dołączonym dowodem zakupu. Zwrócić można wyłącznie ptodukty nieużywane.  Towar zostanie przyjęty tylko wtedy, gdy odesłany zostanie w  stanie identycznym w jakim został doręczony (oryginalne metki, pudełko, paragon, faktura, fleki itp.) W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl